Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Zavřít

CENÍK PŘEPRAVNÉHO

Balíková služba GLS - určeno pro obálky a klasické balíky do délky 140 cm ve tvaru kvádru, nebo krychle zabalené v kartonu. 

Standardní doručení probíhá obvykle následující pracovní den od 8:00 do 18:00 h. Soukromé balíky lze přesměrovat do některého z výdejních míst (GLS parcelshop).

Přepravce doručuje balíky k prvním uzamykatelným dveřím. Po řidičích není možno požadovat výnos do pater. Před doručením je zákazník informován e-mailem, textovou zprávou SMS nebo telefonicky. O způsobu kontaktování rozhoduje doručující řidič. 

Vyhrazujeme si právo expedovat atypické zásilky jinou vhodnější přepravní službou.

Cenu e-shop vypočítá sám podle hmotnosti:

  •     0 až   30 kg -   99,- Kč
  •   30 až   60 kg - 198,- Kč
  •   60 až   90 kg - 297,- Kč
  •   90 až 120 kg - 396,- Kč
  • 120 až 150 kg - 495,- Kč

Zboží kvalitně balíme aby nedošlo k poškození. Balné neúčtujeme. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

Přepravní systém FOFR - určeno pro různé zásilky - obálky, balíky, svazky, dlouhé zboží do délky 3 metry.

Doručení zásilek probíhá v pracovní dny a není možno nastavit přesný čas doručení. Doručení zásilky probíhá za první uzamykatelné dveře objektu a není možné po řidičích požadovat výnos do pater. Při vykládce větších zásilek je třeba poskytnout řidiči přiměřenou výpomoc.

Cenu e-shop vypočítá sám podle hmotnosti:

  •     0 až   20 kg - 199,- Kč
  •   20 až   30 kg - 250,- Kč
  •   30 až   50 kg - 340,- Kč

 

Osobní odběr zboží ve skladu Okřínek 71

Adresa vyzvednutí:

-Na statečku-
Okřínek 71
290 01 Poděbrady
telefon: 325 653 390

Odkaz na mapu

Otevírací doba

Zboží bude pro vás připraveno a rezervováno a je nutné ho vyzvednout do 7 dnů od výzvy k vyzvednutí. Za naložení, zabalení, upevnění a převoz nákladu je zodpovědný ten, kdo si zboží vyzvedne.

Při osobním odběru neúčtujeme žádný poplatek. Při platbě v hotovosti na prodejně obdržíte doklad při převzetí. Platební karty nepřijímáme!

Rozvoz - trasa 1 - směr Městec Králové, od 7.12. do 11.12. 2020

Rozvoz do obcí Dlouhopolsko, Hradčany, Kolaje, Městec Králové, Opočnice, Odřepsy, Podmoky, Senice, Srbce, Velenice, Vlkov pod Oškobrhem, Vrbice.

Dopravujeme pouze ve dnech školního vyučování od 7:30 do 9:00 h nebo v odpoledních hodinách - jednorázová cena 50,- Kč včetně DPH. 

Rozvoz - trasa 2 - směr Poděbrad, Od 14.12. do 18.12.2020

Rozvoz do obcí Choťánky, Pátek, Poděbrady.

Dopravujeme nepravidelně v odpoledních hodinách - jednorázová cena 50,- Kč včetně DPH. 

Rozvoz - inividuálně za 15,- Kč/km

Cenu dodatečně vypočítáme a navrhneme. Termín dohodneme telefonicky nebo e-mailem, obvykle rozvážíme v pracovní dny 16:00 až 18:00 h, nebo v sobotu 11:00 až 12:00 h. Objednávka je považována za nezávaznou do schválení ceny přepravy. Termín dopravy dohodneme telefonicky nebo e-mailem. Dopravu je možné provést třeba i ve večerních hodinách nebo o víkendu. Vzdálenost Vaší obce si můžete zjistit v plánovači tras na serveru www.mapy.cz. Celková cena dopravy je počítána za ujeté kilometry (počítáme cestu tam i zpět) ve výši 15,- Kč / km. Celkovou cenu nabídneme a požádáme Vás o schválení. Při vykládce většího zboží je třeba poskytnout řidiči přiměřenou výpomoc.

 

 

Individuální přeprava - poptávka

Pro určité druhy zboží je potřeba stanovit individuální cenu za přepravu. Tu vám navrhneme na základě hmotnosti, vzdálenosti a objemnosti přepravy. Objednávka bude závazná až po schválení ceny individuální přepravy zákazníkem.

 

Slovensko

V tomto e-shopu není možné provádět objednávky s dodáním na Slovensko. V případě potřeby nás kontaktujte e-mailem (info@nastatecku.cz) pro individuální nabídku.

 

 

 

ZPŮSOBY A MOŽNOSTI PLATBY

Platba převodem předem - záloha

Na základě pokynů k platbě uhradíte převodem na náš účet u FIO banky. Prosíme o úhradu nejpozději do 5 dnů, jinak může být objednávka zrušena. 

Platba na dobírku - příplatek 50,- Kč

Platbu uhradíte v hotovosti přepravci. V případě přepravní služby GLS lze vybrané zásilky uhradit i kartou.

Platba v prodejně nebo řidiči našeho rozvozu

Platba při převzetí našeho zboží  v naší provozovně je možná hotově i platební kartou. Při rozvozu naším vozem je možno platit pouze hotově.

 

DALŠÍ POPLATKY

Nepřevzetí předem zaplacené zásilky

Vrátí-li se zásilka, která byla již zaplacena, zpět na naši adresu bez udání důvodu, vrátíme peněžní částku sníženou o náklady na expedici zásilky a manipulační poplatek ve výši 50 Kč.

Nezaplacení zálohové faktury

Není-li do splatnosti uhrazena zálohová faktura je objednávka stornována. V případě, že nám tímto vzniknou jakékoliv náklady, budou Vám naúčtovány.

Nepřevzetí zásilky na dobírku

Nepřevzetí zásilky na dobírku není považováno za odstoupení od kupní smlouvy a vzniká nám tím škoda. Vrátí-li se nepřevzatá zásilka na dobírku zpět na naši adresu, budeme požadovat úhradu nákladů spojených s expedicí zásilky a navíc manipulační poplatek ve výši 100,- Kč.

Poplatek za skladování

Pokud si u nás objednáte nebo zarezervujete zboží, jsme ochotni ho zde skladovat zdarma po dobu 7 dnů. Pokud budete chtít skladovat toto zboží déle, vyhrazujeme si od 8. dne účtovat skladné ve výši 0,5% z hodnoty skladovaného zboží za každý započatý den skladování.

Poplatek za přebalování zásilek

Pokud bude zásilka zabalena a připravena k odeslání a odběratel si bude přát změnu v balíku, účtujeme manipulační poplatek 30,- Kč. (Poplatek zahrnuje rozbalení a zabalení zásilky a administrativní úkony s vystavením správných dokladů a změn v systému přepravce.)