Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Zavřít

CENÍK PŘEPRAVNÉHO

Balíková služba GLS - určeno pro obálky a klasické balíky do délky 140 cm ve tvaru kvádru, nebo krychle zabalené v kartonu. 

Standardní doručení probíhá obvykle následující pracovní den od 8:00 do 18:00 h. Soukromé balíky lze přesměrovat do některého z výdejních míst (GLS parcelshop).

Přepravce doručuje balíky k prvním uzamykatelným dveřím. Po řidičích není možno požadovat výnos do pater. Před doručením je zákazník informován e-mailem, textovou zprávou SMS nebo telefonicky. O způsobu kontaktování rozhoduje doručující řidič. 

Vyhrazujeme si právo expedovat atypické zásilky jinou vhodnější přepravní službou.

Cenu e-shop vypočítá sám podle hmotnosti:

  •     0 až     4 kg - 129,- Kč
  •     4 až   30 kg - 139,- Kč
  •   30 až   60 kg - 238,- Kč
  •   60 až   90 kg - 337,- Kč
  •   90 až 120 kg - 436,- Kč
  • 120 až 150 kg - 535,- Kč

Zboží kvalitně balíme aby nedošlo k poškození. Balné neúčtujeme. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

Přepravní systém FOFR - určeno pro různé zásilky - obálky, balíky, svazky, dlouhé zboží do délky 3 metry.

Doručení zásilek probíhá v pracovní dny a není možno nastavit přesný čas doručení. Doručení zásilky probíhá za první uzamykatelné dveře objektu a není možné po řidičích požadovat výnos do pater. Při vykládce větších zásilek je třeba poskytnout řidiči přiměřenou výpomoc.

Cenu e-shop vypočítá sám podle hmotnosti:

  •     0 až   20 kg - 239,- Kč
  •   20 až   30 kg - 290,- Kč
  •   30 až   50 kg - 380,- Kč

 

Osobní odběr zboží ve skladu Okřínek 71

Adresa vyzvednutí:

-Na statečku-
Okřínek 71
290 01 Poděbrady
telefon: 325 653 390

Odkaz na mapu

Otevírací doba

Zboží bude pro vás připraveno a rezervováno a je nutné ho vyzvednout do 7 dnů od výzvy k vyzvednutí. Za naložení, zabalení, upevnění a převoz nákladu je zodpovědný ten, kdo si zboží vyzvedne.

Při osobním odběru neúčtujeme žádný poplatek. Při platbě v hotovosti na prodejně obdržíte doklad při převzetí. Platební karty nepřijímáme!

Rozvoz naším nákladním vozem

Termín dopravy dohodneme telefonicky nebo e-mailem. Dopravu je možné provést třeba i ve večerních hodinách nebo o víkendu. Vzdálenost Vaší obce si můžete zjistit v plánovači tras na serveru www.mapy.cz. Celková cena dopravy je počítána za ujeté kilometry (počítáme cestu tam i zpět) ve výši 15,- Kč / km. Celkovou cenu nabídneme a požádáme Vás o schválení. Při vykládce většího zboží je třeba poskytnout řidiči přiměřenou výpomoc.

 

 

Individuální přeprava - poptávka

Pro určité druhy zboží je potřeba stanovit individuální cenu za přepravu. Tu vám navrhneme na základě hmotnosti, vzdálenosti a objemnosti přepravy. Objednávka bude závazná až po schválení ceny individuální přepravy zákazníkem.

 

Slovensko

V tomto e-shopu není možné provádět objednávky s dodáním na Slovensko. V případě potřeby nás kontaktujte e-mailem (info@nastatecku.cz) pro individuální nabídku.

 

 

 

ZPŮSOBY A MOŽNOSTI PLATBY

Platba převodem předem - záloha

Po své objednávce vždy počkejte na zálohovou fakturu, kterou vám pošleme e-mailem. Zálohovou fakturu je nutné uhradit převodem, složenkou nebo vkladem na účet u FIO banky nejpozději do 10 dnů. Zásilky odesíláme většinou následující den po připsání platby na náš účet. 


Platba na dobírku / hotově

Platbu uhradíte v hotovosti řidiči nebo na prodejně. V případě přepravní služby PPL lze vybrané zásilky uhradit i kartou. Platba kartou na prodejně není možná.

 

 

DALŠÍ POPLATKY

Nepřevzetí předem zaplacené zásilky

Vrátí-li se zásilka, která byla již zaplacena, zpět na naši adresu bez udání důvodu, vrátíme peněžní částku sníženou o náklady na expedici zásilky a manipulační poplatek ve výši 50 Kč.

Nezaplacení zálohové faktury

Není-li do splatnosti uhrazena zálohová faktura je objednávka stornována. V případě, že nám tímto vzniknou jakékoliv náklady, budou Vám naúčtovány.

Nepřevzetí zásilky na dobírku

Nepřevzetí zásilky na dobírku není považováno za odstoupení od kupní smlouvy a vzniká nám tím škoda. Vrátí-li se nepřevzatá zásilka na dobírku zpět na naši adresu, budeme požadovat úhradu nákladů spojených s expedicí zásilky a navíc manipulační poplatek ve výši 100,- Kč.

Poplatek za skladování

Pokud si u nás objednáte nebo zarezervujete zboží, jsme ochotni ho zde skladovat zdarma po dobu 7 dnů. Pokud budete chtít skladovat toto zboží déle, vyhrazujeme si od 8. dne účtovat skladné ve výši 0,5% z hodnoty skladovaného zboží za každý započatý den skladování.

Poplatek za přebalování zásilek

Pokud bude zásilka zabalena a připravena k odeslání a odběratel si bude přát změnu v balíku, účtujeme manipulační poplatek 30,- Kč. (Poplatek zahrnuje rozbalení a zabalení zásilky a administrativní úkony s vystavením správných dokladů a změn v systému přepravce.)